Co je u nás nového? - Švandová Reality

Co je u nás nového?

A je tu konečně podzim. Také je to pro vás období velkých změn? Konečně skočila ta vedra, děti se vrátily po dlouhých měsících zpět do školních lavic a my se zase můžeme naplno věnovat práci.

A co je nového u nás?

Náš jediný muž v týmu, Petr, se naplno pustil do práce realitního makléře. Nejen že vám pomůže zajistit peníze na koupi nemovitosti, ale nově se s ním potkáte i na prohlídkách našich nemovitostí na prodej. Jen co jsme mu daly na starosti ty nejvzdálenější nemovitosti, jednu z nich obratem prodal a během 11 dnů zajistil úvěr klientům, kteří si mysleli, že jsou neúvěrovatelní. Více o Petrovi si můžete přečíst ZDE.

Představili jsme novou rubriku na blogu, která se jmenuje ,,O PENĚZÍCH“. Články O PENĚZÍCH píše náš finanční a hypoteční specialista Petr Mandlík. První článek s názvem A co jsou vlastně zač ty peníze?, kde to Petr vzal pěkně od začátku a čtení vám nezabere víc jak dvě minutky, si můžete přečíst ZDE.

A největší novinka ze všech je, že já jsem se stala babičkou a Anetka maminkou. Máme novou posilu týmu – vnučku Medu. Práce nám jde s malou asistentkou pěkně od ruky a my spojíme příjemné s užitečným.

Jestli to takhle půjde dál, tak Medina první slova budou NOVINKA nebo PRODÁNO. 😀

Aneta a Zita