Chalupa u Loučné, Zámrsk Nová Ves - Švandová Reality

Chalupa u Loučné, Zámrsk Nová Ves

2 990 000 Kč

Kontaktní formulář

Exkluzivně Vám nabízíme chalupu se stodolou a zahradou, pravděpodobně z konce 19. století. Chalupa je po rekonstrukci z roku 1989, kdy byla ze zarostlé chalupy u Loučné postupně s láskou budovaná chaloupka pro rekreaci celé rodiny. Rekonstrukce spočívala ve vybudování nových rozvodů vody, odpadů a elektřiny, koupelny, ústředního plynového topení, některých nových podlah, omítek, přeložení střechy, rekonstrukci stávajících oken, instalaci nových dřevěných dveří a krbových kachlových kamen. Maximum informací, videoprohlídku a 3Dsken nemovitosti najdete na samostatné stránce nemovitosti svandovaadcera.cz/chalupaureky
Nachází se v Zámrsku na Nové Vsi, jen 5km od Vysokého Mýta, 30km od Pardubic, 9km od Chocně, 15km od Holic. K chalupě přijedete slepou ulicí, dále po zpevněné obecní cestě. Dispozice je příjemná a vše je takříkajíc po ruce. Ze vstupní verandy vlevo je hlavní světnice s kachlovými kamny, kuchyňka a ložnice. Rovně se pak dostanete do pokojíčku a koupelny s vanou a WC. Za obytnou částí je velká stodola se schody na půdu, která je nad celým obytným prostorem. Přes stodolu můžete projít za chalupu, kde protéká pstruhová řeka Loučná. V období povodní se voda do chalupy nikdy nedostala, vylila se na otevřené louky, které jsou na druhém břehu řeky. Dnes už jsou regulace průtoku vody zase na vyšší úrovni, takže by se voda do chalupy neměla dostat. Ale ta pohodička pro rabáře je k nezaplacení. Chytáte pstruhy přímo ze svojí zahrádky. Okénkem z kuchyně si podáte kafíčko nebo něco k snědku a žena vám nebude nadávat, že nejseš vůbec doma, protože seš pořád na rybách. Chalupa se dá využít k rekreaci, ale dokážu si představit, že při vybudování obytného podkroví i k trvalému bydlení. Protože v Zámrsku je možné využít mateřskou školu i 1.stupeň základní školy. Veškerá občanská vybavenost je pak v 5km vzdáleném Vysokém Mýtě. Za Stradouní se dá napojit na dálnici D35.
Chalupa se prodává včetně zařízení, až na několik drobností, na které je vytvořený seznam. Je vyjednán odkup části obecního pozemku.
Určitě neváhejte a sjednejte si prohlídku.
Při větším počtu zájemců si majitel vybere nejvýhodnější nabídku.

Cena: 2 990 000 Kč
Složení ceny: s provizí RK, včetně právního servisu
Adresa: Nová Ves, Zámrsk, Ústí nad Orlicí
Dispozice: 3+1
Zastavění plocha: 122 m
Obytná plocha: 70 m
Zahrada: 586 m
Energetický štítek: G - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictví:
Zita Švandová

Zita Švandová

+420 608780844

zita@svandova-reality.cz