Chata se zahradou v zahrádkářské kolonii Vinice - Švandová Reality

Chata se zahradou v zahrádkářské kolonii Vinice

760 000 Kč

Kontaktní formulář

Chata na prodej. Kde? V zahrádkářské kolonii na Vinicích.
Hledáte místo, kam byste mohli utéct před rozpáleným sídlištěm?
Můžete si koupit rekreační chatu se zahradou v zahrádkářské oblasti Vinice na výjezdu z Vysokého Mýta směr Choceň. Náměstí ve Vysokém Mýtě je vzdálené 2,5 km a Choceň 7 km.
Chata je dřevěná na zděné podezdívce o zastavěné ploše 17m2 + zastřešená terasa a 17m2 sklep. Jedná se o dřevěnou stavbu jedné obytné místnosti, do které je zavedená elektřina a voda, na zděném sklepě. Ve sklepě je také zavedena elektřina a je zde suchý záchod. Vstup do sklepa je dveřmi na úrovni sklepní podlahy a příjezdové cesty, takže sklep je pod terénem pouze ze tří stran. Vstup do chaty je ze zahrady o ploše 404m2. Zahrada je oplocená a podél plotu k cestě krásně zarostlá zelení, takže je zde soukromí. Je zde přivedená voda z vodovodního řádu. Ovocné stromy poskytují příjemný stín nad lavičkou naproti zastřešené pergole. Zahrada je od příjezdové cesty ve svahu, ale jakmile se dostanete ke vstupu do chaty, rozprostře se vám podstatná část zahrady, která je rovinatá a je zde spousta místa na bazén, záhonky, prolézačky a trampolínu pro děti a další příjemné věci, které na své zahradě chcete mít. Určitě není problém chatu rozšířit, vybudovat WC a koupelnu, aby pobyt na zahradě byl komfortní. V kolonii jsou i opravdu luxusní chaty, takže fantazii se meze nekladou. Chata má evidenční číslo 425.
Příjezd automobilem je ze silnice Vysoké Mýto Choceň, poté cestou do oplocené zahrádkářské kolonie a pak až k chatě, kde zaparkujete na vlastním pozemku. Nemovitost je na klidném slunném místě nedaleko města Vysoké Mýto. K rybníku Chobot je to jen pár kroků, blízko je les, v létě otevřené občerstvení a nově vybudovaný Pumptrack a traily, kde zažijí trochu adrenalinu nejen vaše děti.
Tak neváhejte a užijte si už tohle léto na svojí chatě.

Cena: 760 000 Kč
Složení ceny: s provizí RK, včetně právního servisu
Adresa: Vinice, Choceňské Předměstí, Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí
Dispozice: 1+kk
Zastavění plocha: 17 m
Obytná plocha: 15 m
Zahrada: 404 m
Energetický štítek: G - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictví: Osobní
Zita Švandová

Zita Švandová

+420 608780844

zita@svandova-reality.cz