Dvě stavební parcely v Horní Brusnici - Švandová Reality

Dvě stavební parcely v Horní Brusnici

1 760 250 Kč

Kontaktní formulář

Pokud milujete klid a přírodu, turistiku, lyžování a Krkonoše, kupte si pozemek v Podkrkonoší, v obci Horní Brusnice. Pozemek se nachází na klidném místě, je obklopený loukami a v blízkosti lesa. Horní Brusnice leží nedaleko Dvora Králové nad Labem, známého svojí ZOO Safari, přehrady Les Království a barokního areálu Kuks. Ski areál Zvičina se třemi vleky a čtyřmi sjezdovkami je vzdálen jen 3 km. A pokud chcete pořádnou lyžovačku, tak Krkonoše a jejich nejbližší ski areál Jánské Lázně se nachází jenom 30 km od Brusnice. 
Pozemek je rozdělen na dvě parcely s vlastním parcelním číslem, takže lze koupit buďto každou samostatně, nebo jako celek. Parcela (A) p.č. 1791/2 plochu 2264 m2 a parcela (B) p.č. 1794/1 má plochu 2347 m2. Cena je 750,-Kč/m2. Celá plocha je 4611 m2. Při koupi obou parcel najednou bude cena za m2 zvýhodněna oproti nabídkové kupní ceně. (700,-Kč/m2) + vybagrování příjezdové cesty.
Pozemek se nachází ve vymezeném zastavitelném území, obec nemá územní plán. Stavební úřad územního plánování ve Dvoře Králové preferuje výstavbu rodinného domu, který bude vhodný do podhorského charakteru krajiny a regionu. 
Inženýrské sítě: přes pozemek vede vodovod (obecní), možnost připojení domluvena. Dále je na pozemku sloup ČEZu, smlouva je s nimi uzavřena. Pilíř
ale není osazen, bude lepší ho vybudovat až podle projektu a umístění domu. Kanalizace v obci není, bude třeba udělat buďto ČOV, nebo septik a zemní filtr, který je daleko méně náročný na provoz a výsledky odběru vychází dokonce i lépe. Záleží ale na vyjádření vodoprávního úřadu. 
Ve fotogalerii a na samostatné webové stránce této nemovitosti najdete studii k výstavbě dvou chalup. Samostatná stránka nemovitosti s informacemi, které v inzerátu nenajdete: svandovaadcera . cz /pozemekbrusnice
Tak co myslíte? Chtěli byste zde bydlet? Nebo sem jezdit odpočívat a rekreovat se? Nebo to pojmete investičně a budete horskou chatu pronajímat? Vše je možné. Proto se přijeďte podívat do Horní Brusnice a nasát atmosféru tohoto krásného místa.

Cena: 1 760 250 Kč
Složení ceny: s provizí RK, včetně právního servisu
Adresa: Horní Brusnice, Trutnov
Dispozice:
Zastavění plocha: 0 m
Obytná plocha: 0 m
Zahrada: 0 m
Energetický štítek:
Vlastnictví:
Zita Švandová

Zita Švandová

+420 608780844

zita@svandova-reality.cz