Dvě stavební parcely v Horní Brusnici - Švandová Reality

Dvě stavební parcely v Horní Brusnici

1 760 250 Kč

Kontaktní formulář

Pokud milujete klid a přírodu, turistiku, lyžování a Krkonoše, kupte si pozemek v Podkrkonoší, v obci Horní Brusnice. Pozemek se nachází na klidném místě, je obklopený loukami a v blízkosti lesa. Horní Brusnice leží nedaleko Dvora Králové nad Labem, známého svojí ZOO Safari, přehrady Les Království a barokního areálu Kuks. Ski areál Zvičina se třemi vleky a čtyřmi sjezdovkami je vzdálen jen 3 km. A pokud chcete pořádnou lyžovačku, tak Krkonoše a jejich nejbližší ski areál Jánské Lázně se nachází jenom 30 km od Brusnice. 
Pozemek je rozdělen na dvě parcely s vlastním parcelním číslem, takže lze koupit buďto každou samostatně, nebo jako celek. Parcela (A) p.č. 1791/2 plochu 2264 m2 a parcela (B) p.č. 1794/1 má plochu 2347 m2. Cena je 750,-Kč/m2. Celá plocha je 4611 m2. Při koupi obou parcel najednou bude cena za m2 zvýhodněna oproti nabídkové kupní ceně. (700,-Kč/m2)
Pozemek se nachází ve vymezeném zastavitelném území, obec nemá územní plán. Stavební úřad územního plánování ve Dvoře Králové preferuje výstavbu rodinného domu, který bude vhodný do podhorského charakteru krajiny a regionu. 
Inženýrské sítě: přes pozemek vede vodovod (obecní), možnost připojení domluvena. Dále je na pozemku sloup ČEZu, smlouva je s nimi uzavřena. Pilíř
ale není osazen, bude lepší ho vybudovat až podle projektu a umístění domu. Kanalizace v obci není, bude třeba udělat buďto ČOV, nebo septik a zemní filtr, který je daleko méně náročný na provoz a výsledky odběru vychází dokonce i lépe. Záleží ale na vyjádření vodoprávního úřadu. 
Ve fotogalerii a na samostatné webové stránce této nemovitosti najdete studii k výstavbě dvou chalup. Samostatná stránka nemovitosti s informacemi, které v inzerátu nenajdete: svandovaadcera . cz /pozemekbrusnice
Tak co myslíte? Chtěli byste zde bydlet? Nebo sem jezdit odpočívat a rekreovat se? Nebo to pojmete investičně a budete horskou chatu pronajímat? Vše je možné. Proto se přijeďte podívat do Horní Brusnice a nasát atmosféru tohoto krásného místa.

Cena: 1 760 250 Kč
Složení ceny: s provizí RK, včetně právního servisu
Adresa: Horní Brusnice, Trutnov
Dispozice:
Zastavění plocha: 0 m
Obytná plocha: 0 m
Zahrada: 0 m
Energetický štítek:
Vlastnictví:
Zita Švandová

Zita Švandová

+420 608780844

zita@svandova-reality.cz