Prodej bytu 3+1 v Břidličné u Bruntálu - Švandová Reality

Prodej bytu 3+1 v Břidličné u Bruntálu

1 800 000 Kč

Kontaktní formulář

Dvoupokojových bytů je v Břidličné velká nabídka. Vy ale hledáte byt 3+1, aby rodiče i děti měli každý svoje soukromí a svůj vlastní pokoj? Tak já bych pro Vás jeden takový třípokojový byt měla. Jeho obytná plocha je 73,71 m2 a navíc balkón 4 m2 a sklepní koje 3 m2. Byt je čistě vymalovaný, má vyzděné jádro a koupelnu s rohovou masážní vanou, samostatné WC, velkou vstupní chodbu a velkou, v rámci revitalizace domu nově udělanou lodžii, ze které je kouzelný výhled na okolní kopce a zeleň. K bytu ještě patří komora na chodbě a sklepní koje. Byt se nachází ve 4.NP revitalizovaného domu.
Nejsem z Břidličné a když jsem přijela k domu, hned jsem se zamilovala. Do malebného městečka, do malého sídliště, které tvoří nízké bytové domy obklopené zelení. Upravené prostranství mezi malými domy, krásné dětské hřiště, spousta stromů, prádlo sušící se na sušáku mezi domy bez obav, že Vám ho někdo sebere, spousta veselých dětí vracejících se z nedaleké moderní základní školy domů a spousta důchodců posedávajících na lavičkách před domem a povídajících si u kávy, zatímco sluníčko a čerstvý vzduch jim svítí a vanou do tváří. Prostě idylka, jakou od nás z Čech neznám. V městečku Břidličná žije cca 3000 obyvatel, je zde veškerá občanská vybavenost, leží v okrese Bruntál, nedaleko Rýmařova.
A přímo tento byt 3+1 se nachází pouze 100 metrů od základní školy. V blízkosti domu najdete obchody s potravinami, restauraci, poštu, úřady i autobusové nádraží. Do většího supermarketu v Rýmařově to budete mít pouze 12 minut jízdy autem, do Bruntálu pak přibližně 15 minut. Velkou výhodou Břidličné je krásná příroda a neuvěřitelný klid a pohoda.
Byt je vhodný k trvalému bydlení, ale i k rekreačním účelům. V okolí se nachází pro zimní vyžití několik lyžařských areálů, jako např. Ski Karlov, Kopřivná, Praděd, Petrovy kameny. V letní sezóně lokalita nabízí spoustu turistických a cyklistických tras, ale také krásné regiony jako je Karlova Studánka, Praděd, přehrada Slezská Harta, Dlouhé Stráně a jiné zajímavé oblasti.

Cena: 1 800 000 Kč
Složení ceny: s provizí RK, včetně právního servisu
Adresa: Dlouhá, Břidličná, Bruntál
Dispozice: 3+1
Zastavění plocha: 0 m
Obytná plocha: 79 m
Zahrada: 0 m
Energetický štítek: D - méně úsporná
Vlastnictví: Osobní
Zita Švandová

Zita Švandová

+420 608780844

zita@svandova-reality.cz