Prodej bytu 3+1 v Pardubicích, v ulici Jiránkova na Dukle - Švandová Reality

Prodej bytu 3+1 v Pardubicích, v ulici Jiránkova na Dukle

4 200 000 Kč

Kontaktní formulář

Podrobné informace a více fotografií na webové stránce nemovitosti: https://svandovaadcera.cz/byt-dukla/
Nikdy jsme nebydleli na lepším místě to nám řekli majitelé bytu, kteří se za svůj život několikrát stěhovali. Ať to byla Morava nebo Čechy, Praha nebo Brno, Pardubice na Dukle to prostě vyhrály. A není se co divit.
Něco málo z historie Dukly
V roce 1947 byla zahájena a v roce 1957 dokončena výstavba satelitního města Dukla, na místě někdejšího vojenského cvičiště a bývalého lazaretu postaveného pro zraněné vojáky z 1.světové války. Už v době stavby prvních domů byl projekt přepracován a byla do něj zapracována občanská vybavenost, která je tam zachována dodnes.
Skvělá lokalita
Vše máte takříkajíc pod nosem. Ať už je to mateřská škola, základní škola a dovolím si tady vypsat i seznam obchodů, které mně pan majitel předal. Takže v okolí domu najdete také potraviny, smíšené zboží 3x, masnu, cukrárnu, pekařství, domácí potřeby/železářství, tabák, obuv, květinářství, papírnictví, nábytek, pošta, lékárna, lékař, kavárna, restaurace 2x, kadeřnictví, lesopark s venkovními tělocvičnami, dětské hřiště, ale hlavně krásné výhledy z oken do zeleně a krásné procházky pod korunami vzrostlých stromů.
Přesto, že se tenkrát jednalo o velkovýstavbu bytů, dnes bychom řekli rozsáhlý developerský projekt, nechybí domům jistá originalita v podobě napodobeniny renesančních terakotových ostění a figurálních a rostlinných motivů nad vchody, které se díky bohu zachovaly dodnes. Atmosféra tohoto místa je prostě kouzelná. Je to velmi klidná část Pardubic, i když je blízko centra, udržuje si svůj klid a pohodu. MHD to trvá do centra cca 10 min. Do 15ti minut pěšky je také atletický stadion, dostihové závodiště, arboretum a další zajímavosti.
A teď konečně k bytu
Jedná se o byt 3+1 (o ploše 79m2 včetně příslušenství) v 1.NP, chcete-li ve vyvýšeném přízemí, zrekonstruovaného domu (v roce 2017). Byt je po částečné rekonstrukci, kdy změnou dispozice vznikla opravdu velká koupelna s rohovou vanou a WC (v roce 2010) a nová kuchyňská linka (v roce 2010). Jsou zde tedy nové odpady a rozvod vody, elektřina je ale původní v hliníku. Páteřní elektřina a veškeré rozvody v domě jsou nové. Vytápění je z opatovické elektrárny, přímo v domě je výměník a rekuperační jednotka. Energetická náročnost domu je ohodnocena známkou E. Hned za zděnou příčkou kuchyně je pokoj, který lze vybouráním této nenosné stěny jednoduše propojit s kuchyní, aby vznikl OP s kuchyňským koutem a dva velké pokoje, které mohou být neprůchozí. Jeden vstup z chodby, druhý vstup z pokoje spojeného s kuchyní. Byt je prostorný a slunný. Okna na sever má pouze kuchyň a koupelna, pokoj za kuchyní je na západ a dva pokoje na jih. K bytu náleží sklepní kóje. Parkování je na veřejném prostranství kolem domu.
Moc se těším, až Vám budu moci byt ukázat. A neváhejte, já bych nechtěla bydlet v Pardubicích na jiném sídlišti, než na Dukle.

Cena: 4 200 000 Kč
Složení ceny: s provizí RK, včetně právního servisu
Adresa: Jiránkova, Zelené Předměstí, Pardubice
Dispozice: 3+1
Zastavění plocha: 0 m
Obytná plocha: 79 m
Zahrada: 0 m
Energetický štítek: A - mimořádně úsporná
Vlastnictví: Osobní
Zita Švandová

Zita Švandová

+420 608780844

zita@svandova-reality.cz