Prodej bytu po rekonstrukci 1+1 s lodžíí v Pardubicích Polabinách - Švandová Reality

Prodej bytu po rekonstrukci 1+1 s lodžíí v Pardubicích Polabinách

2 850 000 Kč

Kontaktní formulář

Exkluzivně Vám nabízíme byt 1+1 o velikosti 41 m2. K bytu patří lodžie přístupná z OP a sklep. Byt je po celkové a velice zdařilé rekonstrukci. Byly provedeny veškeré rozvody vody, odpadů a nová elektřina. Na podlaze je vinil s dekorem dřeva, dveře jsou obložkové, okna plastová. V kuchyni je nová, kvalitní kuchyňská linka včetně spotřebičů ( bez lednice). Jádro je vyzděné a změnou původní dispozice vznikla místo původního WC malá komora s vývodem na pračku a v koupelně je WC, které je dobře skryté za zdí bez dveří a v koupelně je sprchový kout a umyvadlo. Sprchový kout má skleněnou zástěnu, žádný plast. Byt se prodává včetně skříněk v chodbě, kuchyňské linky a spotřebičů, zařízení koupelny, obývací stěny a šatní skříně.
Odkup zbývajícího nábytku, který vidíte na fotkách je po domluvě se současným nájemníkem.
Byt se nachází v 1.NP domu s výtahem.
Výhodou jsou nízké náklady spojené s bydlením. Velmi nízký fond oprav, a to pouhých 574,-Kč měsíčně. Celkové náklady včetně fondu oprav jsou 1733,-Kč měsíčně + elektřina. Toto jsou aktuální předepsané zálohy při počtu 2 osob v bytě.
Dům byl postavený na přelomu 80. a 90 let. V domě proběhla oprava střechy, výtahů, vstupních vchodů a dveří, kde je také kamerový systém.
Byt se nachází v části Polabiny, kde je veškerá občanská vybavenost v bezprostřední blízkosti, jako například škola a školka, restaurace, pošta i supermarket. Za domem je dětské hřiště a před domem parkování pro auta.
Příjemné je i okolí domu, kde se nachází jezero Bajkal, slepé rameno Labe i rozlehlý park, který sahá k břehu Labe. Do centra lehce dojdete pěšky nebo na kole přes park a Wonkův most.
Byt je v OV. Majitel si vyhrazuje právo, při větším počtu zájemců, vybrat si nejvýhodnější nabídku. Neváhejte, protože byt je za rozumnou cenu a je krásně a neutrálně zrekonstruovaný, takže se můžete jenom nastěhovat a nemusíte zdlouhavě a draze opravovat. Je to prostě dobrá nabídka, tak ať Vám neuteče.

Cena: 2 850 000 Kč
Složení ceny: s provizí RK, včetně právního servisu
Adresa: Lonkova, Polabiny, Pardubice
Dispozice: 1+1
Zastavění plocha: 0 m
Obytná plocha: 41 m
Zahrada: 0 m
Energetický štítek: C - úsporná
Vlastnictví: Osobní
Zita Švandová

Zita Švandová

+420 608780844

zita@svandova-reality.cz