Prodej novostavby domu se zahradou v Šachově - Švandová Reality

Prodej novostavby domu se zahradou v Šachově

5 400 000 Kč

Kontaktní formulář

info, které se do inzerátu nevešlo najdete na samostatné stránce: https://svandovaadcera.cz/sachov
Hledáte rodinné bydlení v okolí Borohrádku nebo Kostelce nad Orlicí?
Novostavba rodinného domu 3+kk (obytná plocha 77 m2 + 30 m2 zastřešená terasa) stojí v Šachově, který spadá pod samosprávu 2 km vzdáleného Borohrádku, kde je veškerá občanská vybavenost. Další města, která jsou v dojezdové vzdálenosti do 30ti min jsou Kostelec nad Orlicí (8 km), Týniště nad Orlicí (10 km), Choceň (15 km), Rychnov nad Kněžnou (18 km) a Pardubice (32 km).
Technické informace: Jedná se o energeticky nenáročnou novostavbu se zastřešenou terasou a zahradou o ploše 826 m2. Dům byl zkolaudován v roce 2018. Topení je v současné době řešeno elektrickým kotlem nebo krbem s výměníkem a takto ohřátá voda putuje do podlahového topení. V technické místnosti je ale připravená i 1000l akumulační nádrž, kterou lze připojit na tepelné čerpadlo nebo fotovoltaiku. Na samostatné stránce nemovitosti svandovaadcera.cz/sachov najdete kalkulaci dodělání čerpadla a výše možné dotace. Okenní otvory jsou osazeny plastovými okny Matrix s trojsklem (Uw 0,73 w/m2). Odpady jsou svedeny do biologické čistírny odpadních vod, takže platíte pouze vodné. Dům je napojen na obecní vodovod, je zde ale i studna a její napojení na WC je připraveno. Takže když budete dodělávat čerpadlo, fotovoltaiku nebo vodu ze studny, v interiéru domu už nemusíte nic bourat nebo předělávat. Vše je připraveno a práce už budou probíhat jenom venku. V plotě je i přípojka plynu.
Dispozice: dům má 77 m2 obytné plochy. Je velice prakticky a příjemně řešen. Ze vstupní chodby vedou dveře do technické místnosti s kotlem, akumulační nádrží, je zde místo na akumulační baterie, pračku, sušičku a další technické věci. Dalšími dveřmi už vejdete do obytného prostoru domu, kde je dětský pokoj, samostatné WC, koupelna s rohovou vanou a sprchovým koutem, ložnice se vstupem na zastřešenou terasu, a celá pravá polovina domu je tvořena kuchyní s barem a otevřeným prostorem jídelny a obývacího pokoje, ze kterého opět vstoupíte na zastřešenou terasu.
Okolí domu: Z terasy se díváte do 826 m2 velké zahrady s ovocnými stromy. Pozemek je oplocený novým plotem z betonových bloků k silnici a směrem k poli plot není. Za domem jsou pole a pastviny. Takže klid a soukromí. Kolem domu jsou terénní úpravy, chodníčky, kameny a trávník. Zahradu si můžete dodělat podle vlastních představ. U vchodu do domu je malá původní garáž/kolna.
Je to milý, malý, nízkonákladový, doposud téměř neobývaný dům. Jeho údržba bude velice jednoduchá. Úklid tohoto domu bude velice nenáročný, vše je praktické a příjemně velké. Jeho provoz bude nenáročný. Protože novostavba bytu nebo byt po rekonstrukci v kterémkoliv městečku bude stát stejně, jako tenhle domeček. A navíc si stačí vzít jen osobní věci, protože dům se prodává zařízený. V případě více zájemců si majitel vybere nejvýhodnější nabídku.

Cena: 5 400 000 Kč
Složení ceny: s provizí RK, včetně právního servisu
Adresa: Šachov, Borohrádek, Rychnov nad Kněžnou
Dispozice: 3+kk
Zastavění plocha: 220 m
Obytná plocha: 77 m
Zahrada: 606 m
Energetický štítek: C - úsporná
Vlastnictví:
Zita Švandová

Zita Švandová

+420 608780844

zita@svandova-reality.cz