Prodej RD 4+kk v Litomyšli - Švandová Reality

Prodej RD 4+kk v Litomyšli

4 200 000 Kč

Kontaktní formulář

Exkluzivně nabízíme k prodeji RD o velikosti 3+kk+velké podkroví bez dělících příček o celkové užitné ploše 140,7 m2.
Dům je po částečné rekonstrukci (nová elektřina, odpady, voda koupelna, podlahy, okna, dveře, nová střešní krytina, omítky vnitřní, zateplení a omítky vnější, izolace proti vlhkosti). Topení je ústřední elektrické, v podkroví elektrické přímotopy a krb v obývacím pokoji. Určitě by šly udělat průduchy z OP do podkroví a vytápět tak podkroví teplem z krbu.
Dispozice: 1.NP vstupní chodba 6,2 m2, chodba 5,3 m2, koupelna + WC 10,4 m2, kuchyň + jídelna 15,8 m2, OP s krbem20,3 m2, ložnice 19,4 m2, podkroví 63,3 m2. Z OP vejdete přímo na zastřešenou terasu a na malou zahrádku s místem a přípravou na vířivku.
Před domem je vlastní parkovací stání.
Dům stojí jen cca 800 m od historického náměstí Litomyšle, města zapsaného na seznamu UNESCO. Jedná se turisticky významné město, které každý rok navštíví cca 50000 turistů. Proto tento dům nemusí sloužit pouze k trvalému bydlení, ale nabízí se i varianta investice do nájemního bydlení nebo k turistickým účelům. Litomyšl je také město studentů. Internáty nestačí a mladí lidé pak shánějí nájemní bydlení. V tomto domě je vše, co by mohl turista/návštěvník historického města potřebovat příjemné bydlení v přírodních tónech, malá útulná pergola s houpacím lehátkem, vířivka a gril (nejsou součástí prodeje) a kousek od domu je litomyšlský zámek, zámecké zahrady, náměstí s podloubím a historickými domy a spousta kaváren a stylových hospůdek. Co víc si můžete přát?
Nabízí se zde i varianta koupě dvou sousedících domů. Určitě se podívejte na inzerát a webovou stránku sousedního domu https://svandovaadcera.cz/na-lanech-470/ , který se také prodává. Při koupi obou domů cenové zvýhodnění 7.700.000,-Kč za oba domy.
A pokud se rozhodnete si tento dům koupit pro vlastní bydlení, můžete zde pohodlně bydlet a relaxovat, bez velké dřiny s velkou zahradou, protože pergola s malým trávníkem a vířivkou vám nedovolí nic dělat, tady si prostě musíte po návratu z práce jenom užívat. Průkaz energetické náročnosti budov se zpracovává.

Cena: 4 200 000 Kč
Složení ceny: s provizí RK, včetně právního servisu
Adresa: Na Lánech, Litomyšl-Město, Litomyšl, Svitavy
Dispozice: 4+kk
Zastavění plocha: 91 m
Obytná plocha: 140 m
Zahrada: 60 m
Energetický štítek: G - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictví:
Zita Švandová

Zita Švandová

+420 608780844

zita@svandova-reality.cz