Prodej RD se třemi samostatnými byty a zahradou v Novém Bydžově - Švandová Reality

Prodej RD se třemi samostatnými byty a zahradou v Novém Bydžově

10 500 000 Kč

Kontaktní formulář

Jedná se o velký rodinný dům po kompletní rekonstrukci v Novém Bydžově. Je to velice zajímavě řešený třípodlažní dům, kde v každém nadzemním podlaží najdete jednu samostatnou bytovou jednotku 3+kk. Byty jsou přístupné ze společného schodiště a každý z bytů má samostatné měření energií. K domu náleží zahrada, na které najdete zahradní domek, kde je posezení s grilem a tři samostatné sklady, pro každý byt jeden. Pozemek kolem domu je z části zpevněná plocha (příjezdová plocha a plocha pro parkování aut). Druhá polovina pozemku je zahrada, kde můžete umístit bazén, prolézačky, pískoviště, ale i kousek zahrádky pro pěstování bylinek a zeleniny.
Umístění domu: v klidné ulici Dr. M. Tyrše, kterou tvoří převážně původní vily. Jen 400 m od bydžovského náměstí, ale i v blízkosti PENNY a autobusového a vlakového nádraží.
Technické informace: Dům byl kompletně zrekonstruován v letech 2019 -2020. Tvoří ho tři samostatné byty o dispozici 3+kk. Je napojen na veškeré inženýrské sítě, vytápěn je plynovým kotlem. Každá bytová jednotka má vlastní měřidla na odečet elektřiny, vody a topení. Další podružná měřidla jsou i na společné prostory. Je zde připraven i rozvaděč na fotovoltaiku. Panely je možné umístit na střechu zahradního domku, která je pultová a svítí na ní jižní slunce. V technické místnosti přístupné ze zahrady najdete 4 vodoměry a 4 podružné elektroměry. Na společném schodišti je místnost s plynovým kotlem. Dům je oplocen plotem z pozinkovaného profilu, brána je na dálkové ovládání. Dům není podsklepen, proto sklad pro každou bytovou jednotku je v zahradním domku. Technické informace, vyúčtování energií a výši současných zálohových plateb, dokumenty a spoustu dalších fotografií nemovitosti najdete na našem fb.
Dispozice: Vstup, schodiště, ze kterého se pak v každém nadzemním podlaží vstupuje do samostatného (jak dispozičně, tak energeticky) bytu 3+kk. Byty jsou zařízeny kuchyňskou linkou se spotřebiči, každý má vlastní koupelnu s WC a elektrickým bojlerem na ohřev vody. Byt v 1.NP má plochu 79 m2, byt ve 2.NP má plochu 72 m2 a podkrovní byt má plochu 72 m2. Celý dům a jednotlivé byty si můžete projít v Matterportu (3Dsken nemovitosti). Do bytu v 1.NP nelze vstoupit, v době skenování nebyl přístupný. Celý byt si můžete prohlédnout ve videoprohlídce.
3 možnosti využití této nemovitosti:
1)Vícegenerační bydlení je výhoda mít babičku s dědou po ruce. Babička pohlídá děti a děda se postará o čerstvou zeleninu
2)Investice do nájemního bydlení koupíte a můžete hned pronajmout, vše je připravené.
3)Když se domluvíte 3 kamarádi/dky, můžete si každý koupit 1/3 rodinného domu se zahradou a každý tak získáte jeden byt, zahradu pro společné grilovačky, děti si spolu pohrají a investice do pěkného bazénu nebude celá na vás, ale o náklady se také podělíte . A byt o velikosti cca 70 m2 s nadstandardním příslušenstvím pořídíte za cenu 2+1 v paneláku. Za pouhých 3.500.000,-Kč.
Která varianta to vyhraje?

Cena: 10 500 000 Kč
Složení ceny: s provizí RK, včetně právního servisu
Adresa: Dr. M. Tyrše, Nový Bydžov, Hradec Králové
Dispozice: atypický/jiný
Zastavění plocha: 303 m
Obytná plocha: 275 m
Zahrada: 372 m
Energetický štítek:
Vlastnictví: Osobní
Zita Švandová

Zita Švandová

+420 608780844

zita@svandova-reality.cz