Prodej RD se zahradou v Leštině u Nových Hradů - Švandová Reality

Prodej RD se zahradou v Leštině u Nových Hradů

2 800 000 Kč

Kontaktní formulář

Hledáte menší rodinný dům nebo pořádnou zděnou chatu v krásné přírodě zdejšího mikroregionu Maštale? Tato oblast je chráněnou přírodní rezervací pískovcových skal v údolí říčky Novohradky, v blízkosti Nových Hradů (4 km), Luže (8 km), Proseče (10 km), Vysokého Mýta (12 km) nebo Litomyšle (15 km).
Dům byl postaven v roce 1993, stojí v klidné části obce, na kopečku, takže je zde krásný výhled do okolí a nehrozí povodně. Prostorná zahrada (653 m2) se rozprostírá kolem celého domu (zastavěná plocha je 85 m2). Na zahradě najdete i skleník nebo zděný zahradní domek. Maximum informací a další fotky a videa najdete na webové stránce svandovaadcera.cz/lestina
Dům stojí na velkém základu, částečně zapuštěném do terénu a částečně nad terénem, kde je vjezd do prostorné garáže, za garáží jsou další sklepní místnosti, nebo sklad paliva a kotelna. Nad tímto prostorem je velká terasa a 1.NP domu: veranda, ze které vejdete vpravo do obytné části, kde je samostatné WC, koupelna s vanou, obývací pokoj a kuchyň s oknem na venkovní terasu, kde by se hodily dveře, abyste mohli přímo z kuchyně vejít na terasu. Z verandy vedou chalupářské schody do 2.NP, kde jsou dva pokoje, komora s komínem a vstupem na půdičku. Na pokoj po pravé straně navazuje prostorná lodžie s výhledem do okolní krajiny.
Nemovitost je napojena na elektřinu, plyn a veřejný vodovod. Odpady jsou svedeny do nově vybudované čistírny odpadních vod. Topení je ústřední na plynový kotel. Alternativou je kotel na pevná paliva ve sklepě. Dům má komín se dvěma průduchy.
Celková plocha pozemku je 738 m2, zastavěná plocha je 85 m2 a zbývající zahrada má 653 m2.
Lokalita je vhodná k turistice, cykloturistice, houbaření nebo v zimě se zde drží sníh, takže můžete vyrazit na běžky. V okolí je mnoho turistických cílů, jako Toulovcovy Maštale, zámek Nové Hrady, Litomyšl, Polička, Vysoké Mýto a mnohé další.
Pokud je zrovna tohle Váš vysněný dům, kontaktujte mě pro domluvení prohlídky.
Při větším počtu zájemců si majitel vybere nejvýhodnější nabídku.
PENB doplníme, až bude vyhotovený.

Cena: 2 800 000 Kč
Složení ceny: s provizí RK, včetně právního servisu
Adresa: Leština, Ústí nad Orlicí
Dispozice: 3+1
Zastavění plocha: 85 m
Obytná plocha: 120 m
Zahrada: 653 m
Energetický štítek: G - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictví:
Zita Švandová

Zita Švandová

+420 608780844

zita@svandova-reality.cz