Prodej RD v Borohrádku - Švandová Reality

Prodej RD v Borohrádku

1 590 000 Kč

Kontaktní formulář

Exkluzivně vám nabízíme ke koupi rodinný dům v ulici Jiřího z Poděbrad, č.p. 155 v Borohrádku. Dům je určen ke kompletní rekonstrukci. Současná dispozice je 4+1 s kolnou, výměnkem a velkou půdou. V současné době byl dům užíván jako dvě samostatné bytové jednotky 1+1 a 2+1. Každý byt má svůj elektroměr a jsou od sebe oddělené vstupní chodbou, která prochází celým domem od vstupu z ulice až po vstup do dvora a ze dvora zase do zadní ulice, ze které je možné vjet do dvora autem. Na domě je HUP a voda je z veřejného vodovodu. V současné době v domě není koupelna ani WC. Jsou zde jenom umyvadla a suchý záchod. Odpady z umyvadel jsou svedeny do dešťové kanalizace. Dům lze po rekonstrukci využít k vlastnímu bydlení v bytě 4+1, kde jsou při zachování současné dispozice opravdu prostorné místnosti a je zde i dostatek prostoru pro vybudování koupelny a WC. Navíc můžete tento obytný prostor v přízemí rozšířit o obytné podkroví, protože vstup na půdu je z vstupní chodby. Nebo můžete dům využít k vybudování dvou bytových jednotek v přízemí a další jedné nebo dvou bytových jednotek v podkroví, které můžete pronajímat a tato nemovitost vám bude generovat zisk. Pro tyto 3-4 bytové jednotky zůstane společný dvůr a z výměnku je možné vytvořit pro jednotlivé byty komory místo sklepů.
Pozemek tvoří dvě zastavěné plochy a nádvoří ( st.p. 341 a st.p.936) , to znamená, že mezi domem a výměnkem je dvůr, na který je vjezd z vedlejší cesty za domem. Po zbourání různých dřevěných přístavků vznikne příjemný prostor k odpočinku. Z tohoto dvorku je přístup na obecní pozemek p.č. 568/22 zahrada, na kterém je obecní studna a na pozemek není jiný přístup. Proto se zde nabízí varianta jednání o odkupu této zahrady od Města Borohrádku. Zahrada sousedí s tratí, po které jezdí vláček ve směru Choceň Náchod, Opočno pod Orlickými horami Dobruška a zpět. ČD nyní budou platit výměnu oken do ulice. Ptala jsem se majitelů okolních domů a všichni se shodli na tom, že je projíždějící vlaky vůbec neruší.
Borohrádek je město v Královéhradeckém kraji v okrese Rychnov nad Kněžnou. Žije zde cca 2100 obyvatel. O bydlení v Borohrádku je velký zájem. Je to město s veškerou občanskou vybaveností. Kolem Borohrádku se rozprostírají ze všech stran krásné lesy.

Cena: 1 590 000 Kč
Složení ceny: s provizí RK, včetně právního servisu
Adresa: Jiřího z Poděbrad, Borohrádek, Rychnov nad Kněžnou
Dispozice: 4+1
Zastavění plocha: 346 m
Obytná plocha: 135 m
Zahrada: 0 m
Energetický štítek: G - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictví:
Zita Švandová

Zita Švandová

+420 608780844

zita@svandova-reality.cz