Prodej RD v Holicích - Staré Holice - Švandová Reality

Prodej RD v Holicích – Staré Holice

3 650 000 Kč

Kontaktní formulář

Hledáte rodinné bydlení v Holicích?
Přijďte si prohlédnout dům na Starých Holicích ( 1,4 km od holického náměstí a 0,7 km od vlakové zastávky ) v klidné lokalitě ( nestojí přímo u silnice, ale ve vedlejší ulici), s pěknou zahradou ( 512 m2 včetně zastavěné plochy), na kterou se vejde vše, co potřebujete ke spokojenému životu v rodinném domě. Garáž i pergola, záhonky i okrasná zahrádka, prolézačky i pískoviště, bazén i skleník.
Dům je ve stavu nedokončené kompletní rekonstrukce. Vše, co vás možná děsí, když se řekne slovo rekonstrukce, je ale hotové. Vyklízení, bourání, vyvážení suti, nové rozvody vody, elektřiny, plynu, odpady, topení, podlahy, omítky, okna, úplně nová střecha včetně trámů, zateplení, krytiny, okna, koupelna a kuchyň, podlahy. Tak to vše už je hotové. Zbývá dodělat vstupní chodbu, schodiště do podkroví, jeden ze dvou podkrovních pokojů a podkrovní koupelnu. A nakonec ještě fasádu. A můžete si vybrat barvu, která se vám líbí a to je taky fajn. Dům má zateplenou střechu 300 mm vatou, stropy 100 mm vatou a navíc 160 mm polystyrénových kuliček a na tom jsou 2 vrstvy OSB desek. Fasáda se zateplovat nemusí, protože zdi tohoto domu mají tloušťku cca 1m. Topení je řešeno plynovým kotlem nebo krbovými kamny s výměníkem, ohřev teplé vody el. bojlerem. Dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci, na zahradě je studna s užitkovou vodou.
Dispozice: vstup přes zastřešenou pergolu, vstupní chodba s krbovými kamny s výměníkem a schody do podkroví. Vpravo vstoupíte do přízemní obytné části, kterou tvoří chodbička, ze které se vstupuje do ložnice, koupelny s WC a do OP s kuchyňským koutem. Po schodišti ze vstupní haly vyjdete do podkroví, kde je už hotový jeden velký pokoj a příprava na koupelnu a další pokoj. Na dodělání toho v podstatě není moc, do Vánoc máte svůj vysněný domeček v TOP stavu. Vánoce ve vlastním domě se zahradou, to zní dobře, nemám pravdu?
Celková plocha pozemku je 512 m2, zastavěná plocha a nádvoří je 244 m2 a zbývající zahrada má 268 m2. Skutečná zastavěná plocha je ale 130 m2 a zahrada je 382 m2. A jak říkám, na zahradu se vejde vše, co potřebujete ke spokojenému životu.
Na rekonstrukci domu je projektová dokumentace a platné stavební povolení.
Pokud si dokážete představit, že tohle je váš vysněný domov, kontaktujte mě pro domluvení prohlídky. Vyčerpávající informace, další videa a fotky najdete na webové stránce svandovaadcera.cz/holice .
PENB je zadán k vyhotovení. Těším se na vás.
V případě více zájemců si majitel vybere nejvýhodnější nabídku.

Cena: 3 650 000 Kč
Složení ceny: s provizí RK, včetně právního servisu
Adresa: Šrámkova, Staré Holice, Holice, Pardubice
Dispozice: 4+kk
Zastavění plocha: 130 m
Obytná plocha: 250 m
Zahrada: 382 m
Energetický štítek: G - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictví:
Zita Švandová

Zita Švandová

+420 608780844

zita@svandova-reality.cz