Prodej RD v Horním Jelení - Švandová Reality

Prodej RD v Horním Jelení

1 390 000 Kč

Kontaktní formulář

Exkluzivně vám nabízíme ke koupi rodinný dům v ulici Dvorská, č.p.21 v Horním Jelení. Dům je určen ke kompletní rekonstrukci případně výstavbě nového domu. Současná dispozice je 1+1 s velkým prostorem garáže, kde může být ale krásný velký obývací pokoj s kuchyňským koutem a pak zbydou dva stávající pokoje na ložnici a dětský pokoj. Dále je zde vstup, chodba spojující současnou kuchyň a garáž, která vede také do přístavku s WC, prostorem na vybudování koupelny, vstupem do sklepa a na malý dvorek, který má plochu 20 m2. Ale určitě se tam vejde pohodlné posezení, gril a spousta květináčů s bylinkami a květinami. Lépe to jistě pochopíte, když se mrknete na půdorys nebo na videoprohlídku.
Dům je přízemní s plochou střechou, takže pokud to statika dovolí, bylo by vhodné postavit obytné podkroví, nebo postavit rovnou dvoupodlažní rodinný dům, kde se malý dvorek může zvětšit zbouráním přístavku, ve kterém je teď chodba s WC.
Dům je napojen na elektřinu, vodu a veřejnou kanalizaci. Plyn je v komunikaci před domem.
O bydlení v Horním Jelení je velký zájem. Je to město s veškerou občanskou vybaveností a žije zde čím dál víc mladých rodin s dětmi. Horní Jelení je městečko mezi lesy. Ať už jedete do 13 km vzdáleného Vysokého Mýta, do 13 km vzdálené Chocně, do 8 km vzdálených Holic, do 25 km vzdálených Pardubic nebo do 30 km vzdáleného Hradce Králové, vždycky musíte projet nejdříve lesem, který Horní Jelení chrání ze všech stran. V případě více zájemců si majitel vybere nejvýhodnější nabídku.

Cena: 1 390 000 Kč
Složení ceny: s provizí RK, včetně právního servisu
Adresa: Dvorská, Horní Jelení, Pardubice
Dispozice: 1+1
Zastavění plocha: 136 m
Obytná plocha: 116 m
Zahrada: 20 m
Energetický štítek: G - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictví: Osobní
Zita Švandová

Zita Švandová

+420 608780844

zita@svandova-reality.cz