Prodej rodinného domu Na Františku, Nové Město nad Metují - Švandová Reality

Prodej rodinného domu Na Františku, Nové Město nad Metují

12 500 000 Kč

Kontaktní formulář

Více info a 200 fotek na https://svandovaadcera.cz/dum-na-frantisku/
Hledáte rodinné bydlení v Novém Městě nad Metují?
Dům se zahradou, který nemusíte složitě a zdlouhavě rekonstruovat?
Dům, kam se můžete ihned nastěhovat?
Dům, kde můžete ihned bydlet, užívat si nadčasový interiér a relaxovat na nenáročné příjemné zahradě?
Tak to jste tady správně!
V domě, který vám nabízí pohodlné a kvalitní bydlení na dobré adrese, v žádané lokalitě vilové čtvrti Na Františku v ulici Na Františku.
Dům byl postaven v 70. letech a v roce 2007 byl kolaudován po celkové, nadčasové a kvalitní rekonstrukci včetně přístavby levé části domu. V domě tak vznikly dvě bytové jednotky.
Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Vytápění je ústřední plynovým kotlem se 150 l zásobníkem na vodu zn. Vaillant.
Ze vstupní haly se dostanete do bytu v 1. NP, který se nachází za dělícími dveřmi a jeho dispozice je 3+kk, koupelna a samostatné WC. Prostor kuchyně, jídelny a obývacího pokoje je krásně prosvětlen velkými okny s výhledem do zahrady. Na velkou ložnici navazuje místnost s oknem, která nyní slouží jako pokoj pro miminko, ale může být využita i jako pracovna nebo šatna. Koupelna s vanou a dvěma umyvadly je navržena tak nadčasově, že se nemusíte obávat typických materiálů a vzorů tzv. podnikatelského baroka z přelomu století. Zrovna tak i kuchyň od značky Hanák s pracovní deskou a okenními parapety z Technistonu a spotřebiči značky Miele jsou i dnes trendy. Zbývající prostory jsou zařízeny kvalitním nábytkem, který je taktéž předmětem prodeje.
Ze vstupní haly, aniž byste rušili obyvatele dolního bytu, vyjdete po schodišti do 2. NP, kde je bytová jednotka o velikosti 4+kk s koupelnou vybavenou vanou i sprchovým koutem, samostatným WC a venkovní terasou. Kuchyň je zde opět kvalitní, ze studia BUCUR Interiéry.
Obě podlaží mohou být využívána společně pro jednu rodinu nebo jako dvougenerační bydlení.
Dům je celý podsklepený. Ve sklepě je velká prádelna, kotelna, 3 technické místnosti a garáž se vstupem do zahrady. Sklep je částečně vytápěný a můžete sem chodit i v domácí obuvi.
Za plotem je možné zaparkovat až 2 auta a vpravo od domu lze postavit garáž. Současní majitelé ale ponechali kolem domu raději přírodní trávník a ovocné stromy. Na zahradě si vychutnáte opravdovou pohodu ve stínu velkého ořešáku. Přes den si tu užijete příjemný relax a navečer můžete posedět a ugrilovat něco dobrého. Vše potřebné k příjemně prožité návštěvě najdete v nově zrekonstruovaném zahradním domku, kde si můžete s přáteli užívat i v zimě, když zatopíte v krbových kamnech. Podkroví může sloužit k dětským hrám nebo příjemnému odpočinku.
Celková plocha pozemku je 863 m2, skutečně zastavěná plocha je 133 m2 a zbývající zahrada má 730 m2.
Pokud si dokážete představit, že tohle je váš vysněný domov, kontaktujte mě pro domluvení prohlídky.

Cena: 12 500 000 Kč
Složení ceny: s provizí RK, včetně právního servisu
Adresa: Na Františku, Nové Město nad Metují, Náchod
Dispozice: 7+2
Zastavění plocha: 133 m
Obytná plocha: 330 m
Zahrada: 730 m
Energetický štítek: G - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictví:
Zita Švandová

Zita Švandová

+420 608780844

zita@svandova-reality.cz