Prodej vily ve Vysokém Mýtě - Švandová Reality

Prodej vily ve Vysokém Mýtě

4 700 000 Kč

Kontaktní formulář

Nový domov ve vile ve Vysokém Mýtě – více informací najdete na www.novydomovvevile.cz
Exkluzivně Vám nabízíme vilu z roku 1940, která se nachází v ulici Jiráskova ve Vysokém Mýtě. Jedná se o dům, ve kterém je v každém podlaží samostatný byt 2+1 se vstupní chodbou, koupelnou, samostatným WC a komorou. Celý dům je podsklepen a půda je vhodná k půdní vestavbě. Dům je napojen na elektřinu, vodu, plyn a kanalizaci. Na dům vlevo navazuje velká garáž, kterou se prochází do zahrady. Vjezd na zahradu je možný i kolem domu po pravé straně.
Nabízí se zde několik variant využití. 1) Tři samostatné bytové jednotky ( 1.NP, 2.NP a Podkroví. 2) V 1. a 2.NP vytvořit jeden velký byt, z půdy vybudovat atelier nebo byt. 3) V 1.NP vytvořit ordinaci nebo provozovnu. Ve 2.NP a podkroví jeden nebo dva samostatné byty. Každé podlaží včetně sklepa a půdy má plochu 103 m2. Prostě tato vila čeká na Vaše nápady a na to, až jí někdo zrekonstruuje a vdechne jí zase život.
K této nemovitosti nebyl vypracován PENB, neboť tato budova byla uvedena do provozu před rokem 1947 a neprošla změnami na obálce budovy většími než 25%. K této nemovitosti jsme pro Vás zajistili NEMOPAS, technickou inspekci stavby, kde se dozvíte skutečný technický stav nemovitosti.
V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku.

Cena: 4 700 000 Kč
Složení ceny: s provizí RK, včetně právního servisu
Adresa: Jiráskova, Pražské Předměstí, Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí
Dispozice: 4+2
Zastavění plocha: 265 m
Obytná plocha: 412 m
Zahrada: 397 m
Energetický štítek: G - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictví:
Zita Švandová

Zita Švandová

+420 608780844

zita@svandova-reality.cz