Prodej zděného bytu 3+kk po kompletní rekonstrukci ve Vysokém Mýtě - Švandová Reality

Prodej zděného bytu 3+kk po kompletní rekonstrukci ve Vysokém Mýtě

3 990 000 Kč

Kontaktní formulář

„Bydlí se nám tady skvěle, vládne tu přátelská atmosféra, všichni se tu známe a slavíme společně třeba i Vánoce“, to nám řekli milí majitelé bytu, kteří se rozhodli posunout se dál. Do rodinného domečku. Ale přátelská atmosféra tohoto bytového domu jim bude rozhodně chybět.

A teď k bytu: jedná se o byt 3+1, kompletní a vkusnou rekonstrukcí (2013) upravený na 3+kk (76,8 m2 včetně lodžie, která je ale zasklená a majitelé ji využívají jako obytný prostor k relaxaci, nebo jako úložný prostor). Změnou dispozice vznikl velice příjemný, moderní a prostorný byt 3+kk. V koupelně je umyvadlo, vana, toaleta a co je důležité i vlastní plynový kotel BAXI na topení a ohřev teplé vody. S okny na západ je kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem. V kuchyni zároveň zůstanou i všechny vestavné spotřebiče vč. myčky, atd. Velké okno u jídelního stolu působí velice příjemně a celý obytný prostor je krásně prosvětlený. Propojením kuchyně s obývacím pokojem vznikl velký moderní prostor, kde může celá rodina společně komunikovat, i když se každý zabývá něčím jiným, od vaření dobrého oběda, přes psaní úkolů u jídelního stolu k vyřizování e-mailů na sedačce v obýváku. Však to znáte. Ale když chce mít každý klid, může se zavřít v opravdu prostorných pokojích, jako je dětský pokoj a ložnice s vestavnými skříněmi, které zde samozřejmě zůstanou. Každý z těchto 2 pokojů má svojí zasklenou lodžii. Jihovýchodní sluníčko Vás láká k posezení. Strop celého bytu je snížen, zateplen vatou a osazen bodovým osvětlením. Když je Vám ale byt malý, nemusíte bezpodmínečně vyjít někam ven. Protože v suterénu domu je mimo běžných, společných prostor, také vybavená malá dílna, posilovna a společenská místnost, která slouží pro pravidelné schůze SVJ, ale i pro společné setkání po každoročním jarním a podzimním úklidu. Takže si můžete jít „zakutit“ do dílny nebo zacvičit do posilovny. Tohle SVJ totiž skvěle funguje. Všechny partaje se tady znají, přátelí se a příjemně si tu společně žijí. A můžete tady spokojeně žít třeba zrovna Vy. Bez jakýchkoliv dalších nákladů na rekonstrukci a bez práce. Tak si domluvte prohlídku, ať Vám tento skvělý byt neuteče.
Ještě pár technických a praktických informací: dům je z přední severozápadní strany zateplen obkladem NOVABRICK a v tomto roce 2024 dojde i k zateplení zadní části domu, jsou zabudovány nové hlavní vchodové hliníkové dveře, včetně video vrátného, veškeré sklepní prostory jsou po kompletní rekonstrukci. 2020 proběhla rekonstrukce střechy i komínů.
Náklady na bydlení: 2.784,-Kč (fond oprav dle stanov SVJ, spotřeba vody, společná el. a plyn, pojištění domu), dále musíte počítat se zálohami na elektřinu a plyn, což jsou zálohy odvozené od vaší individuální spotřeby a pak internet. Do každého bytu je zaveden optický kabel. Vodoměr je společný pro všechny bytové jednotky a voda je rozpočítávána podle osob trvale žijících v jedn. bytech.

Cena: 3 990 000 Kč
Složení ceny: s provizí RK, včetně právního servisu
Adresa: Slov. nár. povstání, Litomyšlské Předměstí, Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí
Dispozice: 3+kk
Zastavění plocha: 0 m
Obytná plocha: 76 m
Zahrada: 0 m
Energetický štítek: D - méně úsporná
Vlastnictví: Osobní
Zita Švandová

Zita Švandová

+420 608780844

zita@svandova-reality.cz