Prodej ZU s pozemky a lesem v Lukavici u Rychnova nad Kněžnou - Švandová Reality

Prodej ZU s pozemky a lesem v Lukavici u Rychnova nad Kněžnou

5 500 000 Kč

Kontaktní formulář

Vyčerpávající informace a dalších .fotek najdete na www.nasamoteuvlastniholesa.cz
Klid, romantika, vlastní les a spousta možností to je stavení s přilehlými pozemky v Lukavici na Rychnovsku.
Máte už dost komerčního života? Tak si vytvořte svůj vysněný domov tady v Lukavici. Můžete se realizovat na 1 ha pozemku, z toho je 6000 m2 vzrostlého lesa. Místo rádia poslouchejte zpěv ptáků, bzučení včel a koncerty cvrčků a místo televize se dívejte na východ a západ slunce nebo na noční oblohu, která je plná hvězd, protože tady na samotě u Vašeho vlastního lesa není světelný smog.
Dům č.p.76 je tvořen z obytné SZ části a navazující hospodářské JV části s kamennými žlaby pro velká hospodářská zvířata, na kterou kolmo navazuje velká cihlová stodola. Na pozemku jsou ještě dvě samostatné stavby chléva pro menší hospodářská zvířata a zděného kurníku.
Obytná část je částečně podsklepená, se dvěma nadzemními podlažími. Vnitřní dispozice: vstupní chodba, kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem a ložnice po levé straně chodby a nová koupelna se sprchovým koutem a WC, černá kuchyně a spíž po pravé straně chodby. Po schodišti se dostanete do druhého nadzemního podlaží, kde jsou dva pokoje a dva půdní prostory v původním stavu. Dům je pravděpodobně z 20.-30.let. V 60.tých letech bylo vybudováno podkroví a v roce 2013 provedena drobná rekonstrukce interiéru, která spočívala ve výměně některých původních oken za plastová, rekonstrukci koupelny včetně odpadů a vody. Dále byla vyměněna kuchyňská linka a nová podlaha v kuchyni. Pokud nejste úplně nároční, ale spíš hledáte místo, kde byste mohli chovat zemědělská zvířata a pěstovat domácí zeleninu a ovoce a měli svůj krásný kousek lesa, to vše v jednom funkčním celku, můžete zde hned bydlet. Dům je napojen na veřejný vodovod, odpady jsou svedeny do jímky, je zde zavedena elektřina 230/400V, vytápění je lokální elektrické a lokální na tuhá paliva, ohřev TUV el. bojlerem. V každém pokoji je možné instalovat krbová kamna a můžete topit dřevem z vlastního lesa. Nebo udělat ústřední topení na krbová kamna s výměníkem, prostě v dnešní době možnost levného topení.
Stodola s kamennými žlaby pro velká hospodářská zvířata je napojena na elektřinu a je částečně podsklepená. Další velká stodola je vhodná pro parkování techniky, uskladnění sena na zimu a podobně.
Nebo ji můžete využít dnes velice žádaným a moderním způsobem – celý objekt můžete přetvořit na svatební komplex, kde bude penzion, kuchyně a svatební stodola. A můžete tu chovat i ty koně, protože svatební vyjížďka na koni nebo v kočáře je také žádaný artikl.
Nemovitost se prodává s pozemky o celkové ploše 10464 m2, z toho 2146 m2 zastavěná plocha a nádvoří, 2316 m2 zahrada/sad a 6002 m2 vzrostlého převážně smrkového lesa.
Jedná se o polosamotu, v sousedství je jeden RD a jedna chata umístěné tak, že o nich ani nevíte.
Centrum obce 1,5km, Rychnov nad Kněžnou 4,5km, Škoda Auto Kvasiny 8km, Deštné v Orlických horách 17 km.
Je to výjimečná nemovitost. S prohlídkou neváhejte.

Cena: 5 500 000 Kč
Složení ceny: s provizí RK, včetně právního servisu
Adresa: Lukavice, Rychnov nad Kněžnou
Dispozice: 5+kk
Zastavění plocha: 2146 m
Obytná plocha: 170 m
Zahrada: 2316 m
Energetický štítek: G - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictví:
Zita Švandová

Zita Švandová

+420 608780844

zita@svandova-reality.cz