Stodola, RD, stavební parcela a louka na polosamotě mezi Vys.Mýtem a Chocní - Švandová Reality

Stodola, RD, stavební parcela a louka na polosamotě mezi Vys.Mýtem a Chocní

7 800 000 Kč

Kontaktní formulář

Máte sny? Sny o netradičním bydlení? Sny o tom, jak se realizujete v nějakém skvělém podnikání, které by vás bavilo a naplňovalo? Sny o tom, jak budujete něco krásného a výjimečného? Já mám takové sny pořád. A teď vám nabídnu nemovitost, která vám poskytne možnost svoje sny zrealizovat. Ať už se týkají bydlení, podnikání nebo obojího na jednom skvělém místě. A to místo se nachází mezi Vysokým Mýtem a Chocní, v podstatě na polosamotě. Sousedí pouze s jednou stavbou, kterou popíšu později.
Jedná se o starý, z části rozpadlý, cihlový rodinný dům s č.p.452 na stavební parcele o velikosti 1338 m2. Na tuto parcelu navazuje ještě zahrada o ploše 468 m2. Jako skvost celého souboru nemovitostí je velká stodola. Stodola má zastavěnou plochu cca 350 m2, vnitřní plocha je cca 310 m2 a výška je 11 m. Je ve velice dobrém stavu. Takovou stodolu jsem ještě neviděla, připadám si v ní jako Alenka v říši divů. Stodola stojí na parcele 913 m2. Všechny tyto pozemky (2719 m2) jsou v ÚP vedeny jako VS plochy smíšené venkovské obytné. A na tyto stavební parcely navazuje louka o ploše 3204 m2. Tak co? Už vás napadá, co se s touto nemovitostí dá dělat? Mě toho napadá spousta a taky vám to na webové stránce nemovitosti svandovaadcera.cz/stodola prozradím v TIPU makléřky.
Elektřina bude podle písemného vyjádření ČEZu přivedena nejpozději do 20.5.2024, odpady jsou řešeny do septiku a zdrojem vody jsou dvě kopané studny. Jedna je ve sklepě rodinného domu a druhá je v pravém cípu louky. Obě studny mají podle info od majitelů dostatek vody. Není udělán rozbor vzorku vody. Příjezd po zpevněné cestě od Vysokého Mýta nebo po asfaltce od Chocně. V budoucnosti je zde plánován severní obchvat Chocně a Vysokého Mýta s napojením silnice II/312 na dálnici D35. Odkaz na tento projekt najdete opět na samostatné stránce nemovitosti.
Takže co třeba tento soubor nemovitostí přetvořit ve svatební ráj. O svatební stodoly je velký zájem a taková svatba je pro fajnšmekry, kteří rádi zaplatí nemalé peníze za unikátní prostor s osobitou venkovskou atmosférou umístěný mimo civilizaci, kde nebudou rušit okolí a budou moci slavit až do rána. A zázemí pro hosty uděláte na místě stávajícího rodinného domu, nebo na louce postavíte dřevěné chatky nebo obytná Týpí. Dálnice povede kousek odtud a může zde přistát klidně i létající balón, letadlo nebo helikoptéra, protože kousek od stodoly je malé letiště. Pro náročnou nevěstu skvělý dopravní prostředek
A co takhle vestavba moderního rodinného domu do stávající stodoly?
Nebo sídlo firmy a ve stodole luxusní showroom?
Nebo máte sbírku veteránů, které chcete někde vystavit nebo parkovat, nebo i opravovat?
Jediným přímým sousedem je také nádherná cihlová stavba, ve které má majitel uloženy veterány tramvají a trolejbusů.
Stodoly jsou žádaný artikl. Takové stodoly, jako je tahle jsou nedostatkovým zbožím. A víc jich prostě nikdy nebude.
A pamatujte, že fantazii se meze nekladou a sny se mají plnit.

Cena: 7 800 000 Kč
Složení ceny: s provizí RK, včetně právního servisu
Adresa: U Letiště, Choceň, Ústí nad Orlicí
Dispozice:
Zastavění plocha: 500 m
Obytná plocha: 400 m
Zahrada: 0 m
Energetický štítek: G - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictví:
Zita Švandová

Zita Švandová

+420 608780844

zita@svandova-reality.cz