Proč jsme založily novou realitní kancelář? - Švandová Reality

Proč jsme založily novou realitní kancelář?

Švandová & dcera reality, realitní kancelář vysoké mýto

Před 15ti lety jsem byla žena v domácnosti. Těžká životní situace mě ale donutila postavit se realitě čelem a z ženy v domácnosti jsem se najednou stala jedinou živitelkou rodiny. Šla jsem na pohovor do jedné velké realitní kanceláře a domů jsem se vrátila pyšná sama na sebe, protože mě přijali. To jsem ještě nevěděla, že velké realitní kanceláře přijímají každého, kdo umí číst a psát a má řidičský průkaz. A tak začala moje éra realitní makléřky. Tam jsem zjistila, že práce realitní makléřky mě strašně baví, ale vůbec mě nebaví způsob práce, který mně vtloukali do hlavy. Proto jsem oslovila svého kolegu, aby se mnou z té velké realitní kanceláře odešel a aby mně pomohl založit naší novou realitní kancelář. Já jsem totiž v té době nebyla ještě schopná něco takového zrealizovat, pracovala jsem tam totiž 5 měsíců i s cestou . Nejdřív nechtěl, ale TAK STRAŠNĚ jsem ho přemlouvala, že chci pracovat v pohodě, a ne ve stresu, který tam vládl, že nakonec podlehl a založili jsme spolu naší POHODU. Za to ti, Michale, z celého srdce děkuju, protože bez tebe bych to nedokázala.

Ale život jde dál a já mám po 15ti letech od založení realitní kanceláře Pohoda pocit, že chci změnu. Chci prezentovat svoje jméno, chci dělat reality moderně, chci využít mladého pohledu mojí dcery Anetky a chci se posouvat dál. A jak se budeme jmenovat tentokrát? V pohodě jsme. Mám ale tři dcery, na které jsem pyšná. Každá z nich mně něco v životě naučila. Nejmladší Leontýnka mně naučila mít mladou mysl, protože člověk není starý podle toho, co má v občance, ale podle toho, jak smýšlí. Prostřední Barunka mě naučila milovat bezpodmínečně, nemít předsudky a brát lidi takové, jací jsou a takové je i milovat. A nejstarší Anetka mě naučila jít si za svým cílem, být zodpovědná, pracovitá, pilná a sebevědomá. Ale je to sakra těžké, když to, co bych měla učit já ji, ukazuje ona mně.

A když k tomu mám být ještě mladá, milující, atraktivní, úspěšná, starostlivá, milá, profesionální a nevím, co ještě, tak mně věřte, že to dá pěknou fušku. Ale mě to prostě baví. A Anetka je tím správným parťákem. No a konečně to jméno –

,,Švandová a dcera reality“

Seznamte se s naším týmem a přečtěte si o nás články na blogu:

Chci si přečíst článek o realitní makléřce Zitě Švandové ZDE.

Chci si přečíst článek o realitní makléřce Anetě Ježkové ZDE.

Chci si přečíst článek o finančním a hypotečním specialistovi, realitním makléři Petru Mandlíkovi ZDE.

Zita a Aneta