Služby - Švandová Reality

Služby

Statistiky

Našim klientům každý měsíc zasíláme statistiku prodeje. Máte tak přehled o naší činnosti a o zájmu kupujících o Vaši nemovitost.

 

Z měsíční statistiky se dozvíte tyto informace:

  • od kdy inzerujeme
  • na jakých realitních serverech inzerujeme
  • za jakou nabízenou cenu
  • počet přístupů na jednotlivé weby (u těch, které podporují – statistiku návštěvnosti)
  • počet telefonických hovorů se zájemci
  • počet uskutečněných prohlídek
  • doporučení RK pro další postup

Videoprohlídka

Novinkou v našich službách klientům jsou videoprohlídky – zvyšují sledovanost inzerátu, inzerát bude jedinečný, odliší se od konkurence a nemovitost získá prestiž u kupujících!

Klientům, kteří nám svěří nemovitost k prodeji zpracujeme videoprohlídku ZDARMA.

PROČ -> Díky videoprohlídce si klient lépe představí, jak nemovitost reálně vypadá. S videoprohlídkou zvýšíte atraktivitu prodávané nemovitosti.

V JAKÝCH PŘÍPADECH:

▪nemovitost musí být na prohlídku náležitě připravena vlastníkem nemovitosti.

▪nemovitost Vám k natočení videoprohlídky rádi připravíme, tato služba je zpoplatněna, cena služby je individuální dle stavu nemovitosti, více info v RK.

Propagace

Ne pro všechny RK je samozřejmostí inzerovat na nejnavštěvovanějším placeném serveru. Je to drahé, ale důležité! Švandová & dcera reality pro Vás chce zajistit tu nejvyšší kvalitu inzerce.

Dobrá realitní kancelář se pozná i podle toho, kde inzeruje. Dobrá realitní kancelář nelituje investovat část svojí provize do drahé, ale účinné inzerce na sreality.cz a reality.idnes.cz či ceskereality.czProstě je to o penězích. Realitka nebo makléř, kteří na sreality.cz neinzerují, si celou provizi od Vás klientů nechají jen pro sebe. My rádi část naší provize zainvestujeme do placené inzerce, abychom zvýšili šance na úspěšný prodej Vaší nemovitosti.

Než svěříte prodej Vaší nemovitosti do jakékoliv realitní kanceláře, ověřte si, jestli tuto službu nabízejí.

daňové přiznání 

Pro kupujícího vypracujeme daňové přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí. Vypracujeme Vám ho i v případě, že jste nemovitost nekoupili u nás. Poplatek za zpracování daňového přiznání je 500,- Kč.

V případě, že nelze podat daňové přiznání pomocí směrné hodnoty, ale je třeba doložit znalecký posudek, rádi Vám zajistíme vyhotovení tohoto posudku. Zpracování znaleckého posudku platíte na základě vystavené faktury znalcem.

sociální sítě

K úspěšnému prodeji Vaší nemovitosti využíváme sociální sítě Facebook, Instagram a YouTube a moderním způsobem tak oslovujeme internetovou populaci. Na našich sociálních sítích najdete novinky z naší nabídky nemovitostí, videoprohlídky, rady a tipy a samozřejmě zde uvidíte příspěvky ze zákulisí práce realitních makléřů. Realitní kancelář, která sebe a Vaší nemovitost neprezentuje na sociálních sítích je ,,MRTVÁ” realitní kancelář.

PENB

Klientům, kteří nám svěří nemovitost k prodeji zpracujeme, průkaz energetické náročnosti budovy ZDARMA, již při prezentaci nemovitosti. Tím bude dodržena zákonná povinnost a bude uveden skutečný údaj, který povede k úspěšnému prodeji nemovitosti.
Podmínkou je výhradní zastoupení při prodeji Vaší nemovitosti.

tržní ocenění

Vyhotovíme Vám tržní ocenění, které potřebuje Váš notář pro vyřízení dědického řízení, ale např. i při řešení majetkového vyrovnání manželů. Cena činí 1.500,- Kč. Je nutné předložit aktuální list vlastnictví.

plánek dispozic

Plánek dispozičního řešení Vám pomůže udělat si jasnou představu o dispozici inzerované nemovitosti ještě před tím, než si objednáte prohlídku. Nově u každé naší prodávané nemovitosti!

Homestaging

Home staging je příprava nemovitosti na prodej, jejímž cílem je ukázat nejlepší vlastnosti nemovitosti. Pomůže Vám dosáhnout co nejvyšší prodejní ceny.

Převod energií

Klientům zdarma zajistíme převod energií prostřednictvím našeho smluvního partnera MND, bez starostí a bez závazků.

Vyklízení nemovitostí

Našim klientům nabízíme zpoplatněnou službu vyklizení jejich nemovitosti před prodejem. Nemovitost je tak líbivější a prodeji to jenom pomůže.

Investice

Hledáte vhodnou příležitost pro Vaše investice? Reality jsou jedna z nejlepších možných investic vůbec. Rádi Vám s tím pomůžeme.

Financování

-> Garantujeme nejnižší úrokovou sazbu a nejvhodnější a nejekonomičtější řešení přímo vám na míru.

-> Z dlouhodobých zkušeností víme, že nejrychlejší a nejjednodušší způsob vyřízení úvěru na koupi Vaší nemovitosti je ten, který zajišťujeme přímo my.

-> Komunikace s externími finančními poradci je často komplikovaná a zdlouhavá. Lepší je “trojstranná” komunikace (kupující, zprostředkovatel prodeje a zároveň zprostředkovatel úvěru a úvěrující banka) než “čtyřstranná” komunikace (kupující, zprostředkovatel prodeje, externí finanční poradce a úvěrující banka).

-> Vyřízení úvěru je individuální záležitost.

-> Vždy se snažíme vyřídit Vám úvěr tak, jako bychom ho zařizovali sobě.

Designer

Kupujete byt nebo dům a nevíte si rady s novou kuchyní, koupelnou, zařízením nebo rekonstrukcí? Obraťte se na naši interiérovou designérku Designany – interiérový design
www.designany.cz