Prodej dvou sousedících domů ( zavedené vinotéky a RD 5+kk) po rekonstrukci v Horním Jelení - Švandová Reality

Prodej dvou sousedících domů ( zavedené vinotéky a RD 5+kk) po rekonstrukci v Horním Jelení

11 000 000 Kč

Kontaktní formulář

Vyčerpávající informace a 60 fotek najdete na https://svandovaadcera.cz/dva-domy-v-hornim-jeleni/
Exkluzivně Vám nabízíme velice zajímavou příležitost, koupit si dva domy po celkové a nákladné rekonstrukci v Horním Jelení. Oba domy stojí hned vedle sebe, jsou vzájemně propojené a nacházejí se téměř na náměstí. Výjimečnost této nemovitosti spočívá v tom, že v jednom domě můžete podnikat a ve druhém bydlet. Máte tak vše na jednom místě a nemusíte trávit spoustu času dojížděním do práce a ušetříte i za pohonné hmoty. Což je v dnešní době velký bonus.
V současnosti je v prvním z domů zavedená fungující vinotéka a ve druhém domě je byt o velikosti 5+kk s příslušenstvím a malou zahrádkou. Oba domy jsou v interiéru vzájemně propojeny dveřmi, které lze ale zase jednoduše zazdít.
Vinotéka má plochu 84 m2 a je vybudována podle platných hygienických norem. Podkroví nad vinotékou je nevyužité. Je zde ale počítáno i s alternativou, že by místo komerčního využití byl dům znovu uzpůsoben k rodinnému bydlení.
RD po pravé straně od vinotéky je určen k bydlení nebo k následnému pronajmutí. Dispozice: vstup do domu je řešen ze zadní strany domu z malé zahrádky. Po vstupu do domu je komora, koupelna s WC, bidetem a sprchovým koutem, chodbička, komora, kuchyně s jídelnou propojená s obývacím pokojem a ložnice ( 62 m2). Z OP vede dřevěné schodiště do podkroví, kde je prostorná chodba a tři ložnice ( 46 m2). Dům je částečně podsklepen.
Pokud chcete využít potenciál nemovitosti 2 v 1, myslím tím podnikání + bydlení a nerozumíte vínu tak, jako já, určitě by v Horním Jelení uvítali cukrárnu nebo něco podobného. Horní Jelení je totiž městečko s veškerou občanskou vybaveností a se stále se rozrůstající populací, díky hojné výstavbě rodinných domů a díky spoustě mladých rodin s malými dětmi. O bydlení v Horním Jelení je velký zájem. Horní Jelení je městečko mezi lesy. Ať už jedete do 13 km vzdáleného Vysokého Mýta, do 13 km vzdálené Chocně, do 8 km vzdálených Holic, do 25 km vzdálených Pardubic nebo do 30 km vzdáleného Hradce Králové, vždycky musíte projet nejdříve lesem, který Horní Jelení chrání ze všech stran.
Domy jsou na sobě energeticky nezávislé a jsou napojeny na veškeré inženýrské sítě. PENB je zadán k vyhotovení, proto inzerujeme s energetickou třídou G. Po vyhotovení PENB bude energetická třída upravena podle skutečných hodnot.

Cena: 11 000 000 Kč
Složení ceny: s provizí RK, včetně právního servisu
Adresa: Dukelská, Horní Jelení, Pardubice
Dispozice:
Zastavění plocha: 159 m
Obytná plocha: 192 m
Zahrada: 86 m
Energetický štítek: G - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictví:
Zita Švandová

Zita Švandová

+420 608780844

zita@svandova-reality.cz