NOUZOVÝ STAV - Jak pracujeme? - Švandová Reality

NOUZOVÝ STAV – Jak pracujeme?

Milí klienti, současní i budoucí,

vzhledem k nařízením vlády jsme, stejně jako všichni, nuceni omezit provoz naší kanceláře. Nemusíte se ale bát, že nepracujeme vůbec.

I realitní činnost se dá provozovat na dálku a bez zbytečného osobního setkávání.

Rozpracované případy dokončujeme prostřednictvím všech dostupných komunikačních prostředků – převážně mailová komunikace, Messenger, Skype, pošta atd. I nadále jsme ve spojení s advokátem Mgr. Votroubkem a vše řešíme korespondenčně.

Se zájemci o prohlídky komunikujeme telefonicky, ale respektujeme nařízení vlády. Proto v nejbližších dnech fyzické prohlídky realizovat nebudeme. Uvidíme, jak se vše v následujících dnech vyvine. Ale nemusíte se bát. V případě, že by byla současná omezení prodloužena, chystáme pro vás alternativní způsob prohlídek. Nechceme vás, ani nás, vystavovat nákaze.

Nyní řešíme i způsob náběru nových nemovitostí do prodeje, protože klienti se na nás i v této době obracejí. Vše komunikujeme telefonicky nebo on-line.

O dalším vývoji vás budeme informovat. Sledujte nás na našem Facebooku a Instagramu. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo prostřednictvím emailu:

Zita: zita@svandova-reality.cz tel.: 608 780 844

Aneta: aneta@svandova-reality.cz tel.: 739 290 799

Zita a Aneta